KONST / Litografier / Färglitografi 16108109
nr 1610 8109
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Kvinna med cigarett. Signerad, numrerad 167/290. Färglitografi. Bladets mått: 61x39 cm, yttermått inklusive ram: 74x53 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:10:53
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)